DO XXVIII PERŁY PAPROCAN ZOSTAŁO

85d 16g 23m 19s
Archiwum / Wyniki

czasy netto XXVII Perła Paprocan - nordic walking

DO:ST:AR:TU www.

Klasyfikacja: Nordic Walking 1 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 45

1.

Karolina Niemiec-Długaj nr 1046

00:53:01:64

2.

Jan Różycki nr 1050

00:54:09:87

3.

Tomasz Błaszkiewicz nr 1026

00:55:48:71

4.

Klaudia Golda nr 1084

00:57:27:27

5.

Kasia Trzebunia-Niebies nr 1042

00:59:40:04

6.

Monika Emmerling nr 1043

01:00:05:17

7.

Andrzej Jankowski nr 986

01:00:54:13

8.

Katarzyna Ławińska nr 1060

01:01:18:53

9.

Krzysztof Soból nr 989

01:01:31:54

10.

Aleksandra Kotarska nr 968

01:02:02:32

11.

Agnieszka Ociepa-Weiss nr 1017

01:02:03:58

12.

Ewa Zubelewicz nr 1036

01:02:22:67

13.

Piotr Czekaj nr 1038

01:02:35:91

14.

Zofia Stus nr 1012

01:02:53:44

15.

Anna Kremska nr 1008

01:03:41:29

16.

Maria Dybowska nr 1023

01:03:42:70

17.

Piotr Zawadzki nr 961

01:04:09:21

18.

Anna Marciniak nr 1007

01:04:10:93

19.

Justyna Słomiany nr 1015

01:06:45:55

20.

Sandra Pikos nr 1000

01:06:45:96

21.

Piotr Tomanek nr 1004

01:07:30:86

22.

Daria Olbrich nr 1080

01:07:34:76

23.

Teresa Szala nr 1013

01:07:40:16

24.

Alicja Cholewa-Zawadzka nr 962

01:08:22:83

25.

Regina Kiełbasa nr 978

01:08:53:21

26.

Alicja Kik nr 1034

01:09:35:86

27.

Marta Popiel nr 1033

01:09:38:05

28.

Beata Stuczeń nr 1032

01:09:44:38

29.

Katarzyna Smuda nr 1030

01:09:45:22

30.

Mateusz Bartz nr 1024

01:10:46:24

31.

Teresa Bartz nr 960

01:10:57:58

32.

Teresa Kściuk nr 1082

01:12:10:66

33.

Antonina Mazurek-Przystał nr 565

01:12:13:04

34.

Iwona Kopczyk nr 958

01:14:10:01

35.

Karina Ścierska nr 1078

01:14:52:08

36.

Wojciech Ścierski nr 1079

01:14:52:69

37.

Maria Kałamucka nr 1072

01:16:05:39

38.

Mirosław Maławy nr 1048

01:20:24:34

39.

Teresa Bąk nr 1076

01:20:56:81

40.

Martyna Ścierska nr 1077

01:20:57:02

41.

Beata Bąk-Ścierska nr 1075

01:20:57:64

42.

Hanna Szelec nr 988

01:22:50:02

43.

Grażyna Słupińska nr 990

01:22:52:95

44.

Szymon Bartz nr 959

01:51:18:67

45.

Dagmara Ackermann nr 263

03:27:03:06

Klasyfikacja: Nordic Walking 2 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 18

1.

Paweł Kotarski nr 957

01:38:33:83

2.

Marek Makowski nr 964

01:48:08:80

3.

Marian Sagan nr 955

01:51:30:76

4.

Bogusław Dybowski nr 1001

02:04:42:97

5.

Jacek Biernacki nr 1002

02:09:15:37

6.

Tadeusz Stuczeń nr 1031

02:12:04:82

7.

Danuta Maławy nr 1047

02:13:50:33

8.

Katarzyna Tkocz nr 1045

02:21:37:83

9.

Edyta Jaromin nr 984

02:22:10:28

10.

Kinga Zawiślak nr 1011

02:24:04:63

11.

Aneta Kałamucka nr 1074

02:26:16:29

12.

Ewa Kozak nr 1062

02:27:58:18

13.

Jolanta Wacławik nr 1059

02:27:59:19

14.

Ola Matuszczyk nr 963

02:29:19:50

15.

Martyna Bartosiewicz nr 995

02:30:40:12

16.

Teresa Nowak nr 1025

02:33:20:16

17.

Monika Brzoska Gansiniec nr 1063

03:33:05:79

18.

Alina Gurbisz nr 1064

03:33:06:80

Klasyfikacja: Nordic Walking 3 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 55

1.

Joanna Kołodziej nr 980

02:31:38:32

2.

Seweryn Dybowski nr 975

02:36:58:48

3.

Jacek Wegner nr 1037

02:37:25:96

4.

Beata Dróżdż nr 1083

02:38:40:39

5.

Rafał Płaszczyca nr 950

02:40:10:05

6.

Joanna Turek nr 1071

02:40:12:30

7.

Adam Tkocz nr 993

02:40:44:49

8.

Justyna Dalecka nr 979

02:41:45:02

9.

Katarzyna Wolniewicz nr 977

02:42:44:81

10.

Tadeusz Pniok nr 1016

02:46:18:73

11.

Barbara Buszta-Stryczek nr 1061

02:47:07:35

12.

Agnieszka Morys nr 1010

02:47:17:89

13.

Grażyna Kaszuba nr 1081

02:49:39:86

14.

Grzegorz Knopp nr 953

02:50:41:75

15.

Jerzy Hryndio nr 1018

02:51:34:58

16.

Halina Krowicka nr 951

02:52:00:21

17.

Jolanta Łyczak nr 1039

02:52:33:99

18.

Barbara Szweda nr 966

02:52:41:21

19.

Monika Wielgosz nr 999

02:52:51:74

20.

Wiesław Perlik nr 998

02:53:36:70

21.

Janusz Suchan nr 1052

02:54:50:98

22.

Wioletta Jankowska nr 985

02:57:07:21

23.

Irena Sagan nr 954

02:58:37:44

24.

Bogusława Wróblewska nr 972

02:59:08:49

25.

Amelia Petrykowska nr 952

02:59:54:26

26.

Sabina Krybus-Goraus nr 967

03:01:16:12

27.

Izabela Szkuta nr 1021

03:04:39:14

28.

Dominika Bonczyk nr 1035

03:05:46:00

29.

Elżbieta Nowak nr 965

03:05:46:53

30.

Małgorzata Brożek nr 983

03:06:04:47

31.

Joanna Mieszczanin nr 1053

03:07:51:34

32.

Marcin Wendryński nr 1020

03:10:47:94

33.

Bożena Wisowska nr 1054

03:12:08:65

34.

Iwona Sierzputowska nr 991

03:13:44:80

35.

Barbara Kopia nr 956

03:13:48:84

36.

Bogdan Szkuta nr 1022

03:14:42:76

37.

Adam Swoszowski nr 1058

03:16:17:63

38.

Danuta Warzocha nr 997

03:19:20:23

39.

Barbara Łyczko nr 981

03:20:01:11

40.

Anna Mrozik nr 1014

03:20:56:51

41.

Rafał Najbor nr 1056

03:23:35:53

42.

Andrzej Synowiec nr 1055

03:24:43:64

43.

Alicja Tkocz nr 992

03:24:44:81

44.

Małgorzata Simon-Grecka nr 973

03:26:14:82

45.

Krystyna Wolak nr 969

03:26:53:51

46.

Lucja Maj nr 970

03:26:55:07

47.

Łukasz Gładysz nr 987

03:28:40:15

48.

Barbara Swoszowska nr 1057

03:30:00:16

49.

Magdalena Gładki nr 1049

03:31:19:16

50.

Grażyna Pająk nr 1068

03:31:20:50

51.

Urszula Długaj nr 1003

03:32:59:59

52.

Edward Zobek nr 976

03:38:35:82

53.

Dorota Woźny nr 1069

03:39:26:95

54.

Anna Kilian nr 1070

03:39:27:96

55.

Małgorzata Antczak nr 974

03:43:42:47

Partnerzy
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner