DO XXIX PERŁY PAPROCAN ZOSTAŁO

85d 16g 23m 19s
Archiwum / Wyniki

czasy netto XXVII Perła Paprocan - bieg

DO:ST:AR:TU www.

Wyniki z zawodów

XXVII Perła Paprocan - CZASY NETTO

Klasyfikacja: Bieg 1 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 163

1.

Dawid Bukała nr 808

00:23:58:88

2.

Mariusz Piekut nr 314

00:26:24:71

3.

Szymon Grabowski nr 895

00:28:33:32

4.

Paweł Starzycki nr 4

00:30:14:19

5.

Rafał Soliński nr 553

00:30:14:80

6.

Piotr Lorens nr 559

00:30:25:64

7.

Andrzej Żołna nr 309

00:30:41:80

8.

Andrzej Wolfman nr 36

00:30:56:55

9.

Jakub Cieślak nr 1107

00:31:07:38

10.

Jan Biernat nr 743

00:32:07:40

11.

Piotr Ludynia nr 94

00:32:44:04

12.

Piotr Oprzondek nr 327

00:32:46:54

13.

Maja Śmiałowicz nr 764

00:32:50:62

14.

Maciej Kawka nr 568

00:33:40:34

15.

Tomasz Adamczyk nr 475

00:33:40:55

16.

Weronika Just nr 881

00:33:41:03

17.

Agnieszka Czapska nr 505

00:33:52:66

18.

Marcin Ziaja nr 737

00:34:18:88

19.

Patryk Perz nr 739

00:34:26:52

20.

Damian Ogrodnik nr 1094

00:34:49:65

21.

Tomek Boroń nr 47

00:34:55:63

22.

Jarosław Gawełek nr 851

00:35:03:58

23.

Michał Makselan nr 580

00:35:05:41

24.

Maciej Kościelnicki nr 380

00:35:31:79

25.

Natalia Grosman nr 913

00:35:42:91

26.

Gabriela Czapska nr 506

00:35:42:97

27.

Krzysztof Palka nr 64

00:36:12:54

28.

Tomasz Banaś nr 880

00:36:27:17

29.

Kamil Kucia nr 886

00:36:31:10

30.

Szymon Rutkowski nr 682

00:36:37:79

31.

Paweł Grosman nr 914

00:36:46:89

32.

Przemysław Stalmach nr 435

00:36:56:78

33.

Patryk Nowak nr 272

00:37:32:19

34.

Michał Kosecki nr 1044

00:37:38:38

35.

Piotr Nogaj nr 238

00:38:00:74

36.

Tomasz Skudlik nr 897

00:38:03:92

37.

Arkadiusz Syrocki nr 680

00:38:24:17

38.

Alina Mazurczyk nr 906

00:38:50:55

39.

Daria Guz nr 147

00:39:00:13

40.

Arkadiusz Biernat nr 742

00:39:09:23

41.

Dariusz Bryła nr 175

00:39:26:04

42.

Magda Szelec nr 311

00:39:29:35

43.

Agata Perz nr 270

00:39:29:93

44.

Mateusz Faba nr 903

00:39:33:54

45.

Paweł Kawa nr 670

00:39:46:32

46.

Anna Żadziłko nr 353

00:39:46:82

47.

Monika Okoń nr 874

00:39:54:61

48.

Mariusz Stencel nr 453

00:40:00:31

49.

Anna Stencel nr 452

00:40:05:38

50.

Zdzisław Okoń nr 875

00:40:06:88

51.

Paweł Torous nr 260

00:40:12:97

52.

Justyna Sumera nr 863

00:40:13:25

53.

Joanna Pluta nr 949

00:40:32:13

54.

Piotr Paszek nr 256

00:40:51:32

55.

Anna Owsiak nr 789

00:41:04:53

56.

Ola Matera nr 603

00:41:08:28

57.

Michał Kasperczyk nr 27

00:41:14:53

58.

Artur Galik nr 499

00:41:19:07

59.

Łukasz Hachuła nr 1100

00:41:19:43

60.

Darek Gajownik nr 826

00:41:21:02

61.

Tomasz Hajduga nr 489

00:41:21:03

62.

Gordo Gordo nr 538

00:41:23:75

63.

Andrzej Adryszak nr 537

00:41:23:96

64.

Aleksandra Tomczyk nr 220

00:41:37:36

65.

Violetta Przybyła nr 313

00:41:40:30

66.

Agnieszka Ludynia nr 93

00:41:43:66

67.

Leszek Serafin nr 526

00:41:45:38

68.

Michał Bierski nr 477

00:41:50:26

69.

Sławomir Ławiński nr 772

00:41:52:93

70.

Joanna Warchulska-Kopeć nr 454

00:42:02:55

71.

Dawid Żółty nr 510

00:42:03:53

72.

Piotr Palej nr 727

00:42:06:11

73.

Barbara Paszek nr 254

00:42:06:84

74.

Zuzanna Górecka nr 318

00:42:19:37

75.

Wojciech Karoń nr 317

00:42:20:17

76.

Krzysztof Gańcorz nr 399

00:42:41:51

77.

Robert Biernacki nr 1108

00:43:00:62

78.

Makymilian Biernacki nr 1109

00:43:01:17

79.

Sławomir Sekta nr 948

00:43:01:65

80.

Magda Dziuba nr 478

00:43:02:26

81.

Antek Pawlik nr 515

00:43:03:09

82.

Marcin Pawlik nr 516

00:43:04:67

83.

Anna Białek nr 289

00:43:06:04

84.

Agnieszka Grzesiak nr 1110

00:43:11:33

85.

Marta Wata nr 44

00:43:14:04

86.

Michał Winczakiewicz nr 878

00:43:24:25

87.

Jan Kowalcze nr 379

00:43:30:05

88.

Konstancja Szymczyńska nr 178

00:43:31:46

89.

Daniel Żywioł nr 430

00:43:34:71

90.

Szymon Paweł Hopkowicz nr 502

00:43:41:04

91.

Piotr Madejski nr 429

00:43:42:07

92.

Dawid Gdaniec nr 811

00:43:49:27

93.

Joanna Krzysztofik nr 425

00:43:58:74

94.

Eliza Janota nr 90

00:44:09:74

95.

Justyna Golda nr 676

00:44:13:91

96.

Marek Wacławik nr 767

00:44:32:20

97.

Malwina Faba nr 902

00:44:33:28

98.

Agata Gomolińska-Senczenko nr 387

00:44:54:42

99.

Bernadeta Należniak nr 596

00:45:02:29

100.

Jarek Kurek nr 704

00:45:12:07

101.

Aleksandra Jureczko nr 253

00:45:14:32

102.

Natalia Pałac nr 424

00:45:14:37

103.

Beata Loska nr 82

00:45:34:50

104.

Anna Janz nr 859

00:45:43:88

105.

Celestyna Marekwia nr 766

00:45:44:15

106.

Aleksandra Palka nr 63

00:45:49:12

107.

Magdalena Drzał nr 436

00:46:02:01

108.

Izabela Lisiecka nr 428

00:46:02:14

109.

Katarzyna Kępińska nr 900

00:46:13:85

110.

Joanna Kwinta nr 149

00:46:23:34

111.

Magdalena Bartz nr 142

00:46:24:61

112.

Agata Zachariasz nr 677

00:46:27:82

113.

Gosia Handzel nr 889

00:46:41:44

114.

Rafał Haberny nr 702

00:46:41:63

115.

Barbara Wasztyl nr 626

00:46:45:62

116.

Barbara Przesór nr 498

00:46:47:52

117.

Aneta Ogórek nr 930

00:46:49:05

118.

Kasia Kruczek nr 96

00:47:11:84

119.

Michał Strauchman nr 54

00:47:11:85

120.

Katarzyna Bajorowicz nr 527

00:47:13:35

121.

Martyna Szałowska-Perz nr 518

00:47:16:17

122.

Ola Szojda nr 151

00:47:40:51

123.

Przemysław Moskwa nr 9

00:47:41:33

124.

Szymon Wuwer nr 645

00:47:43:91

125.

Wojciech Lossa nr 80

00:47:50:00

126.

Aleksandra Józefczuk nr 823

00:47:52:14

127.

Tomasz Kwinta nr 120

00:48:00:04

128.

Anna Wolnik nr 653

00:48:02:37

129.

Przemysław Popiołek nr 719

00:48:02:71

130.

Lech Popiołek nr 720

00:48:02:97

131.

Anna Grabowska nr 417

00:48:12:55

132.

Paula Chmiel nr 418

00:48:12:99

133.

Barbara Zajączkowska nr 252

00:48:13:08

134.

Barbara Karbowiak nr 557

00:48:19:41

135.

Anna Owoc nr 152

00:48:38:58

136.

Karolina Greń nr 103

00:48:41:98

137.

Katarzyna Absyl nr 347

00:48:52:47

138.

Joanna Ptak nr 386

00:48:52:51

139.

Martyna Gąsiorek nr 1027

00:48:56:17

140.

Paweł Krajewski nr 375

00:49:04:91

141.

Krystyna Bielewicz nr 404

00:49:13:58

142.

Aleksandra Kupfer nr 374

00:49:14:23

143.

Grzegorz Brudek nr 376

00:49:30:22

144.

Krzysztof Siwiec nr 595

00:49:39:68

145.

Janusz Rębisz nr 540

00:49:45:44

146.

Małgorzata Ziaja nr 419

00:49:49:31

147.

Julia Mulawa nr 832

00:49:56:77

148.

Maria Muchowska nr 2

00:50:12:88

149.

Marta Szczurek nr 604

00:50:38:63

150.

Monika Pudełko nr 28

00:50:39:26

151.

Aleksandra Drozdek nr 694

00:50:45:52

152.

Anna Wesołowska nr 1092

00:51:20:77

153.

Mikołaj Hrycyszyn nr 872

00:52:30:81

154.

Marta Strauchman nr 51

00:53:12:65

155.

Piotr Hrycyszyn nr 870

00:54:30:74

156.

Wiktoria Wolańska nr 937

00:54:46:23

157.

Barbara Jendrysko nr 667

00:55:12:91

158.

Karolina Gruszka nr 221

00:55:16:64

159.

Mariusz Gruszka nr 209

00:55:17:42

160.

Tymoteusz Wolny nr 21

01:02:32:41

161.

Leszek Wolny nr 17

01:02:34:04

162.

Katarzyna Krawiec nr 22

01:03:42:35

163.

Staś Hrycyszyn nr 871

01:06:41:96

Klasyfikacja: Bieg 2 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 71

1.

Łukasz Walter nr 608

00:59:27:61

2.

Wacław Greń nr 40

01:04:55:72

3.

Łukasz Adamczyk nr 407

01:05:25:40

4.

Krzysztof Wolny nr 204

01:07:07:98

5.

Daria Pietruczuk nr 329

01:08:00:65

6.

Krzysztof Mika nr 521

01:10:34:71

7.

Maria Noras nr 907

01:10:35:69

8.

Łukasz Zięba nr 921

01:11:01:90

9.

Krzysztof Jaromin nr 293

01:11:26:38

10.

Grzegorz Masny nr 841

01:12:20:83

11.

Zdzichu Jarczok nr 1099

01:13:55:93

12.

Ewa Strzelczyk nr 731

01:14:10:63

13.

Marta Cielebucka nr 933

01:14:22:97

14.

Rafał Bogacki nr 813

01:15:06:64

15.

Marcin Kowalski nr 202

01:15:09:06

16.

Piotr Święs nr 542

01:15:30:24

17.

Marcin Zemła nr 910

01:15:37:94

18.

Jakub Kilon nr 144

01:16:58:92

19.

Mateusz Kopcoń nr 1086

01:17:45:17

20.

Paweł Kierat nr 551

01:17:55:99

21.

Darek Puchała nr 193

01:19:01:02

22.

Dariusz Racut nr 755

01:19:08:10

23.

Daniel Piętko nr 514

01:19:26:33

24.

Marcin Kijas nr 517

01:19:36:74

25.

Dagmara Pisarzowska nr 614

01:21:27:73

26.

Zbigniew Czana nr 818

01:21:30:82

27.

Damian Długaj nr 774

01:22:27:17

28.

Elżbieta Bogacka nr 814

01:22:53:84

29.

Grzegorz Cituk nr 16

01:23:37:59

30.

Dorota Szkuat-Szymańska nr 533

01:23:52:60

31.

Kamila Rodko-Dziubek nr 729

01:24:26:38

32.

Damian Orzełowski nr 866

01:24:37:26

33.

Piotr-Solenizant Nowak nr 712

01:24:46:90

34.

Anna Kopińska nr 485

01:24:51:17

35.

Tomasz Nowak nr 116

01:26:49:50

36.

Katarzyna Zazakowny nr 125

01:28:01:61

37.

Marek Nowak nr 674

01:28:16:46

38.

Brygida Nowak nr 675

01:28:17:01

39.

Radosław Bury nr 302

01:28:22:84

40.

Teresa Brożek nr 288

01:28:27:71

41.

Andrzej Wuwer nr 644

01:28:28:80

42.

Piotr Kulikowski nr 825

01:28:43:40

43.

Włodzimierz Kozaczka nr 741

01:28:52:54

44.

Anna Bienioszek nr 315

01:29:13:52

45.

Jerzy Wersel nr 707

01:29:19:21

46.

Michał Zellner nr 357

01:29:37:79

47.

Artur Kruczek nr 25

01:29:38:10

48.

Katarzyna Kubin nr 292

01:29:42:32

49.

Sławomir Sojka nr 809

01:29:49:16

50.

Mariusz Kubica nr 101

01:30:11:01

51.

Monika Komandera nr 371

01:30:15:02

52.

Patrycjusz Wysocki nr 635

01:30:39:01

53.

Justyna Gołąb nr 860

01:31:54:59

54.

Mirosław Frączek nr 925

01:32:00:98

55.

Patrycja Targiel nr 618

01:32:07:38

56.

Antoni Witkowski nr 759

01:32:08:90

57.

Agnieszka Witkowska-Szkoła nr 758

01:32:09:13

58.

Małgorzata Kazior nr 931

01:34:08:96

59.

Beata Wolańska nr 938

01:34:29:36

60.

Michał Janik nr 469

01:35:14:82

61.

Agata Rockstein nr 445

01:35:15:23

62.

Dariusz Wiszniewski nr 76

01:36:22:89

63.

Aleksandra Otorowska nr 556

01:37:21:61

64.

Marta Talarczyk nr 190

01:37:42:36

65.

Monika Ugorek nr 932

01:39:08:76

66.

Tomasz Książek nr 611

01:40:10:68

67.

Danuta Książek nr 610

01:40:12:35

68.

Agnieszka Zając nr 232

01:42:58:97

69.

Agnieszka Szweda nr 650

01:51:11:39

70.

Tomasz Gliński nr 632

02:06:35:58

71.

Katarzyna Bartosiewicz nr 389

02:28:30:16

Klasyfikacja: Bieg 3 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 451

1.

Krzysztof Bartosik nr 927

01:21:03:41

2.

Łukasz Tyniec nr 400

01:21:42:81

3.

Przemysław Walukiewicz nr 108

01:22:37:21

4.

Karol Urbańczyk nr 852

01:24:44:44

5.

Łukasz Zapotoczny nr 359

01:24:57:23

6.

Krzysztof Kosibór nr 917

01:27:08:22

7.

Tomasz Petkiewicz nr 172

01:27:20:44

8.

Michał Szuplak nr 355

01:27:40:10

9.

Sebastian Bartosik nr 673

01:28:43:26

10.

Dawid Zawada nr 159

01:28:52:88

11.

Ziemowit Wójcik nr 372

01:29:16:91

12.

Mateusz Szubert nr 662

01:29:33:05

13.

Jan Żogała nr 705

01:30:41:80

14.

Przemysław Kopiec nr 110

01:30:45:10

15.

Dawid Demidowicz nr 241

01:30:50:73

16.

Daniel Rogoż nr 761

01:30:56:63

17.

Przemysław Jędrusiak nr 1091

01:31:17:72

18.

Paweł Pluszke nr 597

01:31:47:01

19.

Krzysztof Smuda nr 584

01:32:24:65

20.

Grzegorz Wicher nr 683

01:32:29:12

21.

Rafał Leitner nr 401

01:32:46:13

22.

Kamil Stroiński nr 127

01:32:46:24

23.

Bartosz Mych nr 924

01:32:55:20

24.

Michał Żerdka nr 322

01:33:00:78

25.

Michał Muszyński nr 206

01:33:01:71

26.

Mateusz Kula nr 426

01:33:29:53

27.

Jacek Piętak nr 681

01:33:34:05

28.

Grzegorz Siekan nr 394

01:33:37:16

29.

Andrzej Dziuba nr 843

01:33:39:72

30.

Adaś Nowakowski nr 679

01:34:13:93

31.

Marek Maciejewski nr 552

01:34:43:75

32.

Mariusz Górski nr 1101

01:34:52:36

33.

Adrian Szołtysek nr 188

01:35:40:29

34.

Rafał Piekarski nr 304

01:35:45:07

35.

Bogdan Gaweł nr 701

01:35:50:60

36.

Ola Orkwiszewska nr 112

01:36:01:62

37.

Marek Przewoźnik nr 420

01:36:03:08

38.

Marcin Michalewicz nr 716

01:36:23:39

39.

Krzysztof Jesionek nr 62

01:37:11:57

40.

Łukasz Okoń nr 876

01:37:29:79

41.

Tadeusz Piekorz nr 583

01:37:32:56

42.

Szymon Skowroński nr 5

01:37:40:15

43.

Piotr Okoń nr 171

01:37:43:39

44.

Michał Marciniak nr 457

01:37:50:99

45.

Sebastian Siwy nr 762

01:38:11:17

46.

Krzysztof Tomaszewicz nr 182

01:38:17:12

47.

Łukasz Nir nr 416

01:38:17:66

48.

Marek Skrzelowski nr 324

01:38:32:51

49.

Mirosław Kyrcz nr 451

01:38:38:16

50.

Emilian Dziuba nr 268

01:38:41:45

51.

Dominik Walendowski nr 846

01:38:46:36

52.

Jan Podowski nr 896

01:38:46:54

53.

Rafał Katolik nr 1090

01:38:51:04

54.

Mariusz Tarasek nr 771

01:39:00:49

55.

Rafał Rakoczy nr 1

01:39:03:25

56.

Karol Kaleta nr 629

01:39:18:20

57.

Grzegorz Petrykowski nr 1098

01:39:22:55

58.

Mateusz Wojnarowski nr 474

01:39:35:81

59.

Jacek Cymerman nr 882

01:39:41:98

60.

Mariusz Zębik nr 303

01:39:50:63

61.

Artur Szymula nr 909

01:39:52:93

62.

Tomasz Dobrzyniecki nr 928

01:40:03:68

63.

Jan Hajduk nr 562

01:40:12:57

64.

Michał Szykut nr 810

01:40:19:67

65.

Rafał Tomczyk nr 216

01:40:21:98

66.

Alex Murray nr 301

01:40:35:51

67.

Jakub Brzozowicz nr 503

01:40:49:54

68.

Sławomir Biel nr 649

01:41:06:51

69.

Kamil Pszczółkowski nr 812

01:41:07:95

70.

Aleksandra Loska nr 534

01:41:09:89

71.

Benedykt Krzczuk nr 286

01:41:13:67

72.

Rafał Urbanek nr 342

01:41:18:30

73.

Marcin Łoskot nr 918

01:41:34:67

74.

Leszek Grzyb nr 862

01:41:35:32

75.

Robert Nidecki nr 156

01:41:42:17

76.

Michał Gąszczak nr 368

01:41:43:50

77.

Michał Strządała nr 613

01:42:10:36

78.

Tomasz Wilk nr 177

01:42:27:03

79.

Piotr Weder nr 940

01:42:28:10

80.

Jarosław Rączka nr 666

01:42:41:16

81.

Piotrek Bezwiński nr 699

01:42:41:34

82.

Krzysztof Kubica nr 738

01:42:50:51

83.

Sebastian Pacoń nr 638

01:42:51:37

84.

Damian Wojtasik nr 55

01:43:28:99

85.

Marcin Zybowski nr 749

01:43:30:16

86.

Anna Porzuczek nr 748

01:43:30:93

87.

Janusz Paluch nr 688

01:43:39:05

88.

Jarosław Sakwerda nr 893

01:43:40:17

89.

Dawid Trzcionka nr 689

01:44:03:50

90.

Tomasz Hejduk nr 847

01:44:43:24

91.

Tomasz Koślacz nr 1087

01:44:50:20

92.

Joanna Paszek nr 687

01:44:56:88

93.

Maciej Gałka nr 696

01:45:06:57

94.

Michał Maciejowski nr 791

01:45:10:48

95.

Tomasz Kotas nr 532

01:45:44:45

96.

Aneta Rojowska nr 411

01:46:53:23

97.

Marcin Szyniec nr 361

01:47:01:88

98.

Jarosław Poloczek nr 793

01:47:41:65

99.

Tomek Makoś nr 717

01:47:50:23

100.

Maciej Wolny nr 276

01:48:21:52

101.

Sebastian Zioła nr 297

01:48:25:54

102.

Marek Hefko nr 780

01:48:30:18

103.

Adam Domagała nr 850

01:48:40:31

104.

Marek Pyzik nr 290

01:48:49:81

105.

Grzegorz Ostaszewski nr 10

01:48:55:17

106.

Dariusz Szyja nr 162

01:49:06:04

107.

Sylwester Kozieł nr 248

01:49:11:66

108.

Marek Kuczera nr 382

01:49:13:69

109.

Paweł Czajkowski nr 412

01:49:20:96

110.

Agnieszka Glombik nr 877

01:49:26:85

111.

Kazimierz Adamczyk nr 476

01:49:29:68

112.

Karol Wyród nr 271

01:49:32:41

113.

Maciej Czech nr 100

01:49:32:99

114.

Robert Juszczak nr 652

01:49:50:99

115.

Rafał Kalinowski nr 463

01:50:25:24

116.

Zbigniew Zięba nr 725

01:50:36:78

117.

Rafał Skwarczyński nr 71

01:51:03:42

118.

Dariusz Kierski nr 107

01:51:07:29

119.

Michał Myga nr 795

01:51:07:42

120.

Piotr Grolik nr 904

01:51:10:66

121.

Zofia Karpuk nr 916

01:51:11:24

122.

Michał Wierzbicki nr 564

01:51:16:58

123.

Regina Traczykiewicz nr 713

01:51:26:07

124.

Wiesław Torbiński nr 128

01:51:36:91

125.

Dariusz Piętko nr 513

01:51:46:12

126.

Sabina Mai-Matacz nr 283

01:51:48:81

127.

Piotr Murczek nr 433

01:51:51:65

128.

Tomasz Kruszyński nr 816

01:51:58:56

129.

Błażej Buja nr 867

01:52:04:38

130.

Marek Sułowski nr 946

01:52:04:94

131.

Bartek Opioła nr 442

01:52:23:32

132.

Bartłomiej Świerz nr 827

01:52:35:97

133.

Tadeusz Lechowicz nr 69

01:52:36:84

134.

Marcin Szweda nr 651

01:52:39:54

135.

Anna Myga nr 797

01:52:52:06

136.

Jacek Pichner nr 273

01:52:58:05

137.

Kazimierz Danieluk nr 438

01:52:58:17

138.

Jakub Jarzwiec nr 539

01:53:00:22

139.

Krzysztof Bierwiaczonek nr 471

01:53:05:78

140.

Łukasz Głowacki nr 684

01:53:13:36

141.

Jacek Kowalski nr 838

01:53:26:51

142.

Jolanta Borończyk nr 217

01:53:33:03

143.

Agnieszka Sularz nr 130

01:53:36:48

144.

Bartłomiej Bunio nr 835

01:53:37:91

145.

Lesław Gawlina nr 148

01:53:41:34

146.

Beata Wiśniewska nr 773

01:53:55:43

147.

Adam Pyclik nr 891

01:53:58:90

148.

Krzysztof Kopczyk nr 281

01:54:07:09

149.

Artur Ziobro nr 757

01:54:08:32

150.

Szymon Miech nr 87

01:54:14:61

151.

Marek Draczyński nr 736

01:54:22:04

152.

Marcin Bojdoł nr 398

01:54:22:09

153.

Piotr Porębski nr 1097

01:54:31:32

154.

Jacek Kapłon nr 78

01:54:38:94

155.

Tomasz Wojciechowski nr 554

01:55:21:69

156.

Małgorzata Wojciechowska nr 131

01:55:22:34

157.

Robert Rojek nr 698

01:55:23:64

158.

Dariusz Szulc nr 908

01:55:26:42

159.

Bartłomiej Zębala nr 721

01:55:41:16

160.

Mariusz Mrochem nr 29

01:55:46:70

161.

Sylwia Katana nr 56

01:55:58:89

162.

Przemek Sołtysik nr 195

01:56:06:38

163.

Piotr Chyra nr 408

01:56:11:68

164.

Michał Wiktorzak nr 722

01:56:17:66

165.

Michał Łukaszkiewicz nr 472

01:56:21:20

166.

Piotr Biolik nr 692

01:56:26:33

167.

Sławomir Stasicki nr 235

01:56:29:60

168.

Mariusz Borek nr 890

01:56:34:31

169.

Wiesław Miczek nr 858

01:56:38:74

170.

Marcin Jędrzejko nr 894

01:56:39:01

171.

Marcin Zieliński nr 185

01:56:39:69

172.

Adrian Długajczyk nr 693

01:56:41:73

173.

Klaudia Węgrzynowicz nr 214

01:56:41:74

174.

Marcin Arndt nr 456

01:56:44:02

175.

Piotr Kowalczyk nr 770

01:56:45:29

176.

Dawid Sitko nr 155

01:56:47:69

177.

Ryszard Smuda nr 466

01:56:48:59

178.

Irena Baran nr 68

01:56:55:46

179.

Adam Ocylok nr 391

01:56:56:73

180.

Artur Bialik nr 157

01:57:00:81

181.

Wojciech Wojtyczek nr 892

01:57:03:15

182.

Katarzyna Rojczyk nr 421

01:57:05:83

183.

Piotr Jagielski nr 393

01:57:07:75

184.

Andrzej Radzioch nr 576

01:57:20:14

185.

Janusz Przyłudzki nr 395

01:57:26:15

186.

Krzysztof Kopiński nr 484

01:57:29:25

187.

Henryk Góra nr 573

01:57:42:60

188.

Artur Drozdek nr 695

01:57:54:51

189.

Wojciech Jarczyk nr 479

01:57:55:98

190.

Renata Herok nr 310

01:57:57:23

191.

Marek Mioducki nr 30

01:58:05:13

192.

Adrian Glanowski nr 212

01:58:16:01

193.

Sebastian Kępiński nr 901

01:58:18:04

194.

Sylwia Lenart nr 181

01:58:20:78

195.

Kacper Wolański nr 509

01:58:22:02

196.

Marek Golda nr 671

01:58:26:56

197.

Adam Malcharek nr 787

01:58:28:57

198.

Jan Cofała nr 354

01:58:30:78

199.

Marek Pietrzyk nr 923

01:58:33:26

200.

Kazimierz Okoński nr 225

01:58:37:16

201.

Mateusz Nowak nr 724

01:58:37:44

202.

Rafał Rojek nr 444

01:58:43:70

203.

Agnieszka Kaleta nr 628

01:58:44:44

204.

Izabela Fulara nr 911

01:58:44:85

205.

Dariusz Kołodziej nr 566

01:58:48:13

206.

Wojciech Górnicki nr 718

01:58:52:80

207.

Natalia Karpuk nr 915

01:58:57:77

208.

Zenon Niedzwiecki nr 753

01:59:08:61

209.

Małgorzata Jesionek nr 67

01:59:20:31

210.

Adam Johna nr 345

01:59:21:52

211.

Agnieszka Pyka nr 415

01:59:22:34

212.

Bartosz Wojtynek nr 75

01:59:22:98

213.

Sławomir Bartz nr 140

01:59:23:56

214.

Paweł Stroczyński nr 274

01:59:26:06

215.

Rafał Wójcik nr 700

01:59:31:08

216.

Lesław Witryk nr 939

01:59:31:82

217.

Arkadiusz Jochacy nr 686

01:59:33:62

218.

Marek Łasut nr 423

01:59:40:91

219.

Dariusz Jarosz nr 723

01:59:45:00

220.

Grzegorz Lipka nr 834

01:59:45:74

221.

Marek Kaczmarczyk nr 299

01:59:49:32

222.

Beata Norek-Ciszak nr 837

01:59:58:41

223.

Tadeusz Waluga nr 803

01:59:58:68

224.

Łukasz Butyński nr 660

02:00:05:73

225.

Dominika Gładysz nr 307

02:00:07:34

226.

Paweł Pałka nr 788

02:00:08:93

227.

Tomek Wójcik nr 230

02:00:11:26

228.

Adam Graczyk nr 627

02:00:21:21

229.

Daniel Michura nr 434

02:00:21:46

230.

Łukasz Jarlaczyński nr 752

02:00:37:45

231.

Agnieszka Osior nr 15

02:00:52:49

232.

Katarzyna Pasławska nr 602

02:01:05:31

233.

Małgorzata Cudek nr 319

02:01:09:08

234.

Marek Pawlak nr 690

02:01:10:72

235.

Artur Sałaciak nr 864

02:01:10:93

236.

Łukasz Aksamit nr 844

02:01:11:23

237.

Grzegorz Kłap nr 849

02:01:13:94

238.

Krzysztof Krawiec nr 23

02:01:23:03

239.

Leszek Waliczek nr 280

02:01:24:88

240.

Oskar Fułek nr 926

02:01:26:05

241.

Mariusz Mola nr 581

02:01:28:17

242.

Jerzy Młynarczyk nr 437

02:01:30:50

243.

Barbara Bętkowska-Cela nr 637

02:01:34:61

244.

Alicja Kuchta nr 339

02:01:34:83

245.

Magdalena Hajduk nr 561

02:01:36:59

246.

Ola Solich nr 636

02:01:36:66

247.

Jacek Broź nr 300

02:02:01:22

248.

Paweł Lorek nr 119

02:02:01:98

249.

Aleksandra Marek-Łukaszczuk nr 406

02:02:11:31

250.

Dorota Sałaciak nr 865

02:02:11:79

251.

Piotr Więczkowski nr 458

02:02:12:31

252.

Justyna Cierlicka nr 569

02:02:14:23

253.

Paulina Pasieka nr 887

02:02:15:88

254.

Ewa Donigiewicz nr 726

02:02:21:77

255.

Luiza Boroń nr 48

02:02:25:11

256.

Damian Wlazło nr 920

02:02:27:10

257.

Anna Miśkiewicz nr 777

02:02:28:88

258.

Leszek Ślusarski nr 807

02:02:35:79

259.

Klaudia Chrószcz nr 174

02:02:39:84

260.

Michał Socha nr 321

02:02:56:02

261.

Dominika Ptaszek nr 97

02:02:59:82

262.

Adrian Maryjosz nr 278

02:03:02:77

263.

Marcin Naglik nr 588

02:03:06:98

264.

Adam Jagoda nr 373

02:03:11:85

265.

Monika Musioł nr 170

02:03:25:47

266.

Marta Dziekańska nr 443

02:03:33:56

267.

Bożena Muszyńska nr 33

02:03:37:70

268.

Michał Podziemski nr 189

02:03:39:88

269.

Barbara Fuks nr 654

02:03:42:29

270.

Ryszard Borth nr 625

02:03:46:23

271.

Wojciech Mucha nr 132

02:03:48:95

272.

Robert Ziaja nr 615

02:03:51:50

273.

Natalia Cisło nr 53

02:03:56:95

274.

Łukasz Gocal nr 32

02:04:02:82

275.

Magdalena Macoń nr 384

02:04:12:23

276.

Tomasz Lesiecki nr 251

02:04:20:77

277.

Piotr Lesiecki nr 250

02:04:20:83

278.

Piotr Kral nr 1088

02:04:31:07

279.

Izabela Mulawa nr 831

02:04:43:20

280.

Krzysztof Szydło nr 665

02:04:54:84

281.

Jan Loska nr 81

02:05:09:45

282.

Bogusław Głąb nr 782

02:05:10:63

283.

Paweł Siedmina nr 146

02:05:12:25

284.

Jakub Dzida nr 242

02:05:25:01

285.

Marcin Hajduk nr 228

02:05:29:37

286.

Leszek Paterek nr 711

02:05:33:42

287.

Szymon Danielczyk nr 1104

02:05:37:92

288.

Bartek Rowicki nr 439

02:05:38:81

289.

Jacek Rowicki nr 441

02:05:39:48

290.

Paweł Jacher nr 829

02:05:49:45

291.

Ryszard Słomiany nr 99

02:05:52:06

292.

Magdalena Lewandowska nr 284

02:06:07:79

293.

Jakub Gruth nr 607

02:06:08:70

294.

Piotr Urbanek nr 137

02:06:19:20

295.

Artur Gieroszka nr 855

02:06:38:12

296.

Jerzy Pasternak nr 226

02:06:39:39

297.

Krystian Pasternak nr 525

02:06:39:80

298.

Natalia Rubiniec nr 123

02:06:55:65

299.

Katarzyna Moritz-Piątek nr 501

02:07:10:36

300.

Marcin Mysłek nr 839

02:07:11:89

301.

Krzysztof Waleczek nr 733

02:07:21:33

302.

Dominika Pajączek nr 1095

02:07:32:56

303.

Grażyna Kosowska nr 261

02:07:44:33

304.

Krzysztof Tomaszewski nr 574

02:07:44:68

305.

Łukasz Zarudzki nr 396

02:07:45:42

306.

Waldek Senczenko nr 388

02:07:46:31

307.

Marzena Poniewierska nr 41

02:07:49:45

308.

Jolanta Jarlaczyńska nr 751

02:07:50:04

309.

Anna Dzida nr 243

02:07:53:69

310.

Andrzej Zubelewicz nr 624

02:07:57:41

311.

Barbara Wilk nr 544

02:07:58:67

312.

Agnieszka Sitko nr 136

02:08:04:39

313.

Andrzej Przybylski nr 363

02:08:41:34

314.

Michał Zaczkowski nr 325

02:09:09:11

315.

Marek Zachariasz nr 678

02:09:23:07

316.

Adam Sokół nr 245

02:09:30:94

317.

Patryk Pawlicki nr 356

02:09:35:13

318.

Roman Strauchman nr 49

02:09:55:73

319.

Damian Grucel nr 778

02:10:02:07

320.

Aleksandra Banaszewska nr 779

02:10:02:55

321.

Rafał Żelazny nr 414

02:10:08:18

322.

Sylwia Lebuda nr 495

02:10:12:98

323.

Franciszek Małek nr 42

02:10:13:03

324.

Marek Wiązania nr 239

02:10:13:27

325.

Łukasz Frydel nr 320

02:10:20:44

326.

Karol Serafin nr 672

02:10:23:00

327.

Wojciech Bojdoł nr 104

02:10:44:18

328.

Angelika Malicka nr 7

02:10:49:17

329.

Dawid Stojanowski nr 20

02:10:50:05

330.

Radosław Gołąb nr 861

02:11:01:29

331.

Katarzyna Malcharek nr 1089

02:11:11:36

332.

Piotr Szwed nr 854

02:11:14:80

333.

Piotr Stus nr 511

02:11:25:35

334.

Barbara Medes nr 129

02:11:33:64

335.

Paweł Stencel nr 746

02:11:38:36

336.

Michał Loska nr 88

02:11:42:34

337.

Tomasz Żogała nr 622

02:11:45:89

338.

Patrycja Kosowska-Pawłowicz nr 929

02:11:55:67

339.

Wioletta Mysłek nr 840

02:12:07:53

340.

Marek Goc nr 8

02:12:14:92

341.

Paulina Skrzypczyk nr 360

02:13:00:79

342.

Karolina Jabłońska nr 655

02:13:07:80

343.

Krystian Zienkiewicz nr 833

02:13:19:07

344.

Izabela Zając-Siwczyk nr 486

02:13:31:29

345.

Jarosław Gajewski nr 348

02:13:37:41

346.

Grzegorz Salachna nr 873

02:13:47:72

347.

Katarzyna Trzop-Łakwa nr 769

02:13:50:23

348.

Krzysztof Kremer nr 750

02:13:51:85

349.

Tomasz Karwat nr 781

02:13:53:53

350.

Mariusz Froń nr 621

02:13:53:77

351.

Łukasz Kolny nr 776

02:13:59:02

352.

Robert Czok nr 912

02:14:11:89

353.

Janusz Szala nr 529

02:14:17:71

354.

Grzegorz Wala nr 259

02:14:31:20

355.

Andrzej Fudala nr 279

02:14:32:38

356.

Kaja Gąsior nr 186

02:15:11:43

357.

Agnieszka Kinel nr 648

02:15:13:35

358.

Agnieszka Muszyńska nr 207

02:15:34:70

359.

Kamil Jaworski nr 745

02:15:38:97

360.

Sebastian Putowski nr 208

02:15:39:70

361.

Adam Siewierski nr 13

02:15:42:33

362.

Arkadiusz Siwczyk nr 487

02:15:42:42

363.

Sławomir Sobczyk nr 617

02:16:06:29

364.

Marcin Stefański nr 919

02:16:22:83

365.

Damian Liszka nr 14

02:16:34:80

366.

Nina Nitka nr 352

02:16:53:02

367.

Julia Hrycyszyn nr 869

02:17:27:66

368.

Adrian Dziarnowski nr 657

02:17:38:17

369.

Bartek Kowalski nr 351

02:17:47:46

370.

Natalia Krupa nr 715

02:17:52:20

371.

Artur Żyrkowski nr 336

02:17:55:12

372.

Roman Gurbisz nr 822

02:18:05:56

373.

Radek Grzywa nr 546

02:18:08:00

374.

Ireneusz Gansiniec nr 819

02:18:18:88

375.

Małgorzata Szwed nr 853

02:18:27:44

376.

Anna Olbińska nr 34

02:18:37:54

377.

Michał Juszczyk nr 796

02:18:42:62

378.

Jerzy Brzozowicz nr 504

02:19:04:78

379.

Monika Wojdyła nr 605

02:19:10:29

380.

Karolina Dyba nr 358

02:19:10:87

381.

Piotr Nowak nr 168

02:19:11:56

382.

Beata Warych nr 941

02:19:13:98

383.

Piotr Janeta nr 587

02:19:53:18

384.

Bartłomiej Baradziej nr 367

02:19:53:27

385.

Piotr Kubiczek nr 482

02:19:54:04

386.

Przemysław Kozielski nr 577

02:20:03:05

387.

Anna Bystrzycka nr 575

02:20:05:06

388.

Jerzy Hodurek nr 691

02:20:06:96

389.

Michał Zakrzewski nr 267

02:20:09:99

390.

Paweł Pluciński nr 480

02:20:20:99

391.

Magdalena Wiszniewska nr 72

02:20:35:16

392.

Dominika Talarczyk nr 143

02:20:43:22

393.

Dariusz Hura nr 547

02:20:52:11

394.

Adam Czerny nr 211

02:21:46:39

395.

Karol Krupiak nr 493

02:21:56:59

396.

Edyta Plucińska nr 481

02:22:42:49

397.

Krzysztof Bieniasz nr 60

02:22:53:33

398.

Adam Szojda nr 18

02:22:56:91

399.

Ewa Robaszyńska nr 65

02:23:06:72

400.

Paulina Hamerla nr 145

02:23:07:39

401.

Łukasz Kumka nr 601

02:23:13:50

402.

Katarzyna Grabiańska nr 747

02:23:23:90

403.

Jola Salamandra nr 402

02:23:26:82

404.

Arek Salamandra nr 403

02:23:26:90

405.

Dorota Przybylska nr 365

02:23:42:09

406.

Magdalena Przybylska nr 366

02:23:42:19

407.

Grzegorz Piecuch nr 369

02:24:06:79

408.

Iwona Ostrowska nr 801

02:24:15:66

409.

Marzena Stojanowska nr 266

02:24:24:48

410.

Aleksandra Spała nr 262

02:24:24:52

411.

Piotr Nurski nr 247

02:24:34:05

412.

Michał Walecki nr 460

02:25:09:80

413.

Katarzyna Świerz nr 828

02:25:26:79

414.

Piotr Brzuchacz nr 884

02:25:49:16

415.

Andrzej Brzuchacz nr 885

02:25:51:53

416.

Matylda Żebrowska nr 37

02:26:45:66

417.

Mateusz Bodek nr 669

02:26:47:46

418.

Patrycja Siewierska nr 12

02:26:57:74

419.

Jakub Żołna nr 105

02:27:03:44

420.

Krzysztof Konik nr 166

02:28:45:66

421.

Katarzyna Caputa nr 496

02:30:09:52

422.

Anna Belowska nr 203

02:30:31:80

423.

Iwona Majeran nr 579

02:31:26:19

424.

Roman Szczypiór nr 620

02:31:28:37

425.

Wiesław Gocałek nr 3

02:32:24:11

426.

Maciej Stromczyński nr 732

02:33:03:77

427.

Wojtek Żebracki nr 794

02:35:14:39

428.

Małgorzata Surmacz nr 640

02:35:16:99

429.

Joanna Górecka nr 706

02:35:18:12

430.

Barbara Płaska nr 600

02:36:42:62

431.

Piotr Cyrek nr 1106

02:38:28:12

432.

Filip Walecki nr 461

02:38:58:25

433.

Małgorzata Walecka nr 459

02:38:58:86

434.

Adam Buchała nr 167

02:40:37:96

435.

Renata Machowska nr 465

02:40:56:75

436.

Bogusława Wioska nr 775

02:42:25:22

437.

Jacek Bałacki nr 138

02:46:47:51

438.

Ewa Bandyk nr 462

02:46:48:18

439.

Katarzyna Bałacka nr 139

02:46:48:39

440.

Anna Mokwińska nr 113

02:47:31:75

441.

Dominika Petrus nr 83

02:47:52:76

442.

Piotr Wesołowski nr 326

02:49:37:48

443.

Mariola Łanucha nr 227

02:49:47:80

444.

Józef Madej nr 744

02:50:35:53

445.

Barbara Myśliwiec nr 89

02:51:04:80

446.

Sonia Buczyńska nr 234

02:51:49:67

447.

Marta Wójcik nr 344

02:52:38:28

448.

Bernadeta Kuczera nr 381

02:55:51:66

449.

Ryszard Strzyż nr 947

02:58:40:75

450.

Michał Waluś nr 631

03:16:03:74

451.

Anna Korcz nr 519

03:24:59:56

Klasyfikacja: Bieg 4 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 68

1.

Grzegorz Szymura nr 609

01:48:02:29

2.

Kamil Krawczyk nr 763

01:49:46:65

3.

Robert Bojdoł nr 703

01:54:06:59

4.

Rafał Kontowicz nr 585

01:55:22:08

5.

Arkadiusz Pyka nr 531

02:00:50:36

6.

Marek Warcholik nr 942

02:02:45:45

7.

Rafał Wasilewski nr 820

02:07:40:37

8.

Bartłomiej Wojdyła nr 606

02:08:10:78

9.

Tomasz Gołaszewski nr 257

02:08:14:83

10.

Mirosław Bortel nr 333

02:12:22:83

11.

Tomasz Jokiel nr 106

02:13:54:83

12.

Adam Migdoł nr 295

02:14:12:35

13.

Piotr Farbiszewski nr 760

02:14:27:15

14.

Piotr Grela nr 756

02:14:27:29

15.

Mirosław Kuchta nr 338

02:17:49:74

16.

Arkadiusz Andruszkiewicz nr 668

02:19:58:82

17.

Jacek Więzik nr 219

02:20:19:03

18.

Sławomir Łuczak nr 350

02:21:06:90

19.

Grzegorz Lebuda nr 494

02:21:49:66

20.

Piotr Muszyński nr 35

02:21:50:82

21.

Marek Winkler nr 663

02:23:36:87

22.

Wojciech Michalczyk nr 488

02:24:03:81

23.

Artur Rybarz nr 740

02:24:35:50

24.

Andrzej Sulej nr 555

02:25:58:50

25.

Jacek Kinel nr 647

02:26:19:89

26.

Tomasz Józef nr 792

02:27:22:90

27.

Joanna Bereska nr 619

02:28:27:83

28.

Bogusław Stokfisz nr 804

02:28:37:14

29.

Maciej Pałac nr 899

02:28:56:55

30.

Czesław Chrzanowski nr 500

02:31:10:29

31.

Krzysztof Kluska nr 845

02:31:25:33

32.

Grzegorz Kałamucki nr 623

02:33:49:41

33.

Jakub Gutek nr 269

02:33:58:27

34.

Anna Kocielska nr 612

02:34:04:24

35.

Zbigniew Pyrsch nr 312

02:34:49:87

36.

Marcin Jaros nr 66

02:35:18:62

37.

Grzegorz Bienioszek nr 661

02:37:07:99

38.

Andrzej Zabiegliński nr 118

02:38:10:62

39.

Andrzej Tarnawski nr 541

02:38:36:14

40.

Ligia Mynarska nr 467

02:42:54:85

41.

Marta Rodko nr 730

02:43:22:10

42.

Jacek Dragon nr 599

02:43:33:50

43.

Kasia Kopczyk nr 282

02:43:43:83

44.

Marek Białoń nr 935

02:44:16:45

45.

Jolanta Szydło nr 664

02:45:44:34

46.

Tomasz Lubecki nr 598

02:45:49:28

47.

Michał Matuszewski nr 236

02:47:48:00

48.

Marzena Małek nr 38

02:50:21:64

49.

Monika Kruczek nr 24

02:50:36:52

50.

Tomasz Zelek nr 806

02:52:58:22

51.

Jerzy Sosna nr 805

02:57:02:93

52.

Marcin Świątek nr 199

02:57:55:61

53.

Agnieszka Kania nr 200

02:58:30:19

54.

Jarosław Dziubdziela nr 447

02:58:53:33

55.

Filip Humpa nr 470

02:58:53:39

56.

Andrzej Andruszkiewicz nr 857

02:59:49:66

57.

Sabina Zontek nr 198

03:00:03:98

58.

Piotr Jędrzejewski nr 102

03:04:12:87

59.

Bogusław Guja nr 548

03:05:06:13

60.

Dominik Czyż nr 337

03:05:08:62

61.

Bernadetta Bednarska nr 520

03:06:09:69

62.

Anna Szmigiel nr 943

03:06:10:45

63.

Marcin Dziubdziela nr 446

03:06:12:03

64.

Justyna Jaworek nr 328

03:07:03:59

65.

Robert Majda nr 536

03:08:03:14

66.

Aleksandra Czajka nr 1105

03:11:40:98

67.

Michał Simon nr 240

03:32:23:99

68.

Dorota Kuryło nr 785

03:49:16:81

Klasyfikacja: Bieg 5 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 21

1.

Michał Czupkieiwcz nr 183

02:46:43:75

2.

Robert Ołubek nr 572

02:48:28:82

3.

Daniel Toporczyk nr 790

02:55:27:28

4.

Adam Rubiniec nr 124

03:09:11:33

5.

Adam Klima nr 275

03:10:58:31

6.

Karol Zawadzki nr 658

03:14:30:00

7.

Andrzej Bulanda nr 362

03:14:55:15

8.

Arkadiusz Czajkowski nr 593

03:16:08:63

9.

Marek Pronobis nr 1111

03:16:57:28

10.

Adam Frej nr 154

03:19:54:49

11.

Mirosław Kubek nr 364

03:23:18:49

12.

Barbara Piwiszkis nr 528

03:24:33:69

13.

Dariusz Mardzyński nr 558

03:28:00:40

14.

Joanna Gorzelak nr 58

03:30:29:34

15.

Judyta Grzebniewska nr 305

03:35:51:93

16.

Andrzej Długaj nr 422

03:35:52:05

17.

Magdalena Łochowska-Piotrowicz nr 73

03:35:52:37

18.

Agnieszka Matyaszewska-Bołdys nr 413

03:35:53:11

19.

Paweł Szymański nr 115

03:52:37:27

20.

Janusz Gorecki nr 179

03:54:40:80

21.

Grzegorz Gielec nr 397

03:54:51:52

Klasyfikacja: Bieg 6 okr.

Kategoria: Open Uczestników: 74

1.

Maciej Zięcina nr 836

02:54:16:47

2.

Karol Ryszka nr 205

02:57:18:79

3.

Sebastian Rajek nr 685

03:07:01:10

4.

Dariusz Zawadzki nr 160

03:10:31:36

5.

Bartłomiej Zbąski nr 385

03:13:10:41

6.

Krzysztof Lesik nr 592

03:15:51:98

7.

Mirosław Kuczok nr 578

03:15:53:31

8.

Adam Ochwat nr 549

03:17:51:48

9.

Krzysztof Moj nr 86

03:20:36:87

10.

Krzysztof Buchta nr 616

03:21:48:78

11.

Łukasz Lubowicki nr 316

03:22:35:32

12.

Łukasz Pietryja nr 410

03:24:18:13

13.

Marek Dworski nr 213

03:25:18:77

14.

Ryszard Wołoszyn nr 799

03:25:28:78

15.

Tomasz Pyzik nr 180

03:28:17:09

16.

Marcin Kalita nr 165

03:30:22:92

17.

Andrzej Klimczewski nr 331

03:33:09:46

18.

Piotr Pastuszka nr 229

03:35:31:40

19.

Zenon Kuryło nr 786

03:38:34:46

20.

Sylwester Mynarski nr 468

03:38:42:45

21.

Marcin Wójtowicz nr 192

03:41:24:70

22.

Tadeusz Głupczyk nr 26

03:42:18:62

23.

Aleksandra Ochwat nr 550

03:43:04:75

24.

Tomasz Siedlaczek nr 52

03:43:25:10

25.

Krzysztof Węglarczyk nr 432

03:43:35:58

26.

Krzysztof Oleksy nr 643

03:45:04:67

27.

Artur Wiśniewski nr 571

03:48:33:68

28.

Damian Stary nr 31

03:48:35:41

29.

Adam Sitko nr 508

03:49:55:70

30.

Jarosław Bieniok nr 341

03:50:47:35

31.

Sławomir Drobny nr 378

03:51:18:55

32.

Tomasz Kośla nr 45

03:53:16:81

33.

Grzegorz Konik nr 158

03:53:30:16

34.

Adam Gralak nr 560

03:54:26:11

35.

Andrzej Musioł nr 709

03:54:35:03

36.

Marcin Szala nr 530

03:55:59:64

37.

Krzysztof Czekaj nr 114

03:56:30:93

38.

Marcin Maćkowski nr 84

03:57:42:32

39.

Marek Franke nr 586

03:58:40:75

40.

Piotr Petelczyc nr 161

03:59:23:69

41.

Kamil Hernas nr 330

03:59:35:54

42.

Tomasz Urbaś nr 176

04:00:32:42

43.

Piotr Kopiec nr 210

04:01:17:79

44.

Piotr Kusiak nr 905

04:02:03:30

45.

Ryszard Petrus nr 70

04:02:06:27

46.

Janusz Gryc nr 370

04:04:14:98

47.

Adrian Mencner nr 95

04:06:16:60

48.

Adam Goebel nr 634

04:06:23:97

49.

Renata Ksepko nr 1065

04:06:54:29

50.

Przemysław Maga nr 77

04:08:28:93

51.

Józef Łyscarz nr 277

04:11:15:01

52.

Jacek Nowak nr 883

04:11:27:18

53.

Janusz Stępniak nr 164

04:12:38:81

54.

Zbigniew Inglant nr 563

04:16:59:38

55.

Szymon Kopiec nr 194

04:19:37:29

56.

Adam Staniczek nr 641

04:19:55:07

57.

Janusz Lic nr 639

04:20:54:69

58.

Piotr Golicz nr 215

04:22:27:35

59.

Krzysztof Siwek nr 714

04:23:33:06

60.

Andrzej Szczerba nr 153

04:24:40:52

61.

Małgorzata Urbanek nr 798

04:26:47:36

62.

Drago Boroja nr 594

04:27:04:48

63.

Damian Wilk nr 543

04:27:54:83

64.

Jacek Zakrzewski nr 659

04:28:12:50

65.

Mariusz Kur nr 187

04:39:36:79

66.

Jerzy Chutkiewicz nr 409

04:42:52:61

67.

Izabela Niemczok nr 264

04:42:55:37

68.

Marian Niesler nr 74

04:44:07:65

69.

Karolina Petrus nr 92

04:48:42:85

70.

Małgorzata Hedrych nr 46

04:51:14:18

71.

Krzysztof Łukasik nr 464

04:52:45:56

72.

Mariusz Lebioda nr 308

04:55:13:72

73.

Ela Panek nr 728

04:56:43:77

74.

Franciszek Pendolski nr 483

05:04:54:61

Partnerzy
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner